Shaquille O' Neal Bio (Polski)

Sezon 2005-06

wystąpił w 59 meczach (58 startów) z the HEAT i zdobył średnio 20,0 punktów (.600 FG%,469 FT%), 9,2 zbiórek, 1,9 asyst, 1,76 bloków i 30,6 minuty … opuścił w sumie 21 meczów z powodu kontuzji i został umieszczony na liście nieaktywnych w dwóch ostatnich meczach sezonu regularnego (kwiecień 2009). 18-19) jako zdrowe zadrapanie … 3, co spowodowało, że nie wziął udziału w kolejnych 18 meczach (listopad 2011). 5-Grudzień, 9) … również przegapił mecz ze zwichniętym prawym kciukiem (Mar., wykonane (480), rzuty wolne wykonane (221) i próby (471), Defensywny (369) i wszystkich zbiórek (541) i zablokowane strzały (104)…szczyt ciepła w punktacji 14 razy, w zbiórkach na 31 razy, w blokach 27 razy, w minutach na trzy razy, w kradzieży dwa razy i asysty raz…zdobył w podwójnych cyfr na 57 razy, w tym 31 gier co najmniej 20 punktów i cztery występy 30-punktowe…złapał podwójne cyfr zbiórek zespół-wysokie 26 razy i raz zaliczył podwójną asystę…zanotował swój drugi triple-double w karierze z 15 punktami, 11 zbiórkami i 10 asystami w karierze przeciwko Toronto w kwietniu., 11 … miał 12 dwucyfrowych kwartałów punktowych … zremisował pięć podopiecznych … został wybrany jako centrum startowe Konferencji Wschodniej All-Stars podczas All-Star Game w Houston, gdzie zebrał 17 punktów, dziewięć zbiórek, cztery asysty i jedną kradzież w czasie gry 22: 34…wzloty sezonu: 35 punktów (w Charlotte, marzec. 6), 17 zbiórek (vs. L. A. Lakers, Dec. 25), 10 asyst (vs. Toronto, Apr. 11), cztery bloki (sześć razy), dwa przechwyty (trzy razy) i 42: 51 minuty.,