US Open Golf 2020: kurzy, oblíbené položky a náhled turnaje

Dustin Johnson se pokusí rozšířit svůj pozoruhodný průběh formy na US Open 2020.

šampion FedEx Cupu skončil v prvních dvou v každém ze svých posledních čtyř startů, včetně vítězství na Northern Trust a Tour Championship.

Vzhledem k horizontu, který začal s kravatou pro druhý na PGA Championship, Johnson je uveden jako oblíbené, aby si domů titul na Winged Foot Golf Club v Mamaroneck, New York.,

Jon Rahm, který bojoval s Johnsonem po dobu třítýdenního FedEx Cupu, má další nejlepší šance, ale mezi Španělem a Johnsonem existuje značná mezera.

PGA Championship vítěz Collin Morikawa je součástí skupiny, dále kurzy graf, který nese větší hodnotu než Johnson a jsou více než schopni přichází pryč s 2020 je druhý major titul.

USA, Otevřené Kurzy

Dustin Johnson (+650; vsadit 100 dolarů vyhrát $650)

Náhled

jediné, co chybí z Johnson je neuvěřitelné minulý měsíc golf je hlavní korunu.

Johnson vyhrál FedEx Cup ze svého životopisu,ale právě teď, To zahrnuje pouze jeden hlavní titul z US Open 2016.,

Vzhledem k tomu, vydělávat jeho osamělý hlavní šampionát, Johnson zaznamenal šest kol 72 nebo nižší, na US Open a získal třetí před dvěma lety v Shinnecockská Hills Golf Club.

ve svých posledních čtyřech startech 36letý carded jedno kolo přes 70 a pět kol 65 nebo nižší, včetně druhého kola 60 na Northern Trust.

zatímco Johnson je skvělý výběr, aby si vzal domů druhý major své kariéry,více hodnoty lze nalézt níže.,

rozdíly mezi Johnson a Rahm na kurz graf je trochu matoucím vzhledem k tomu, jak blízko Španěl hrál Americký při FedEx Cup.

25letý muž vystřelil 66 nebo méně v šesti kolech během posledních tří turnajů a na šampionátu PGA si připsal remízu 13.

ve čtyřech z posledních pěti hlavních startů skončil Rahm v top 15. Jedinou výjimkou z toho byl vynechaný řez na PGA Championship 2019.,

Pokud Rahm vyhýbá vysoké bodování kolo, jako by měl ve čtvrtek na BMW Championship a Tour Championship druhém kole, mohl by být přípojka na, nebo blízko vrcholu žebříčku za čtyři dny.

Xander Schauffele by měl být také v této pozici vzhledem k jeho schopnosti zůstat v rozporu s nejdůležitějšími událostmi na turné.

Schauffele odchází ze čtyř kol 67 nebo lepší v East Lake Golf Club, a vlastní Pět top-10 hlavních povrchových úprav z roku 2017 US Open.,

Pokud si myslíte, že Johnson a Rahm je oceněn příliš nízko, aby vyhrál turnaj, Schauffele může být vybrat, protože on nese slušnou cenu pro jeho Grand Slam formě.

většina golfistů s nejnižšími kurzy na výhru US Open jsou solidní kandidáti na výhru, ale jeden vyblednout je Bryson DeChambeau.

vzhledem k tomu, že jeho remíza na čtvrtém místě na šampionátu PGA, DeChambeau vynechal řez na Northern Trust a nedokončil nad 20th v dalších dvou závodech FedEx Cupu.

navíc DeChambeau z pěti startů v USA nedokončil nad 15. místem., Otevřít a vynechal řez při dvou příležitostech.