Shaquille O’ Neal Bio (Magyar)

2005-06 szezon

59 mérkőzésen (58 kezdés) szerepelt a hőségben, és 20,0 pontot (.600 FG%, .469 FT%), 9,2 lepattanó, 1,9 gólpassz, 1,76 blokk és 30,6 perc … összesen 21 játékot hagyott ki sérülés miatt, és az alapszakasz utolsó két mérkőzésén (április. 18-19), mint egy egészséges karcolás … szenvedett kificamodott jobb boka a hazai nyitó ellen Indiana November. 3 ez okozta neki, hogy hiányzik a következő 18 játékok (November. December 5., 9)… szintén hiányzott egy játék egy kificamodott jobb hüvelykujj (Mar., készült (480), ingyenes dob készült (221), valamint kísérlet (471), védekező (369), valamint a teljes lepattanó (541), illetve a blokkolt lövések (104)…tetőzött a HŐSÉG, a pontozás 14-szer, a lepattanó 31 alkalommal, tömb 27-szer, percek alatt három alkalommal, az lop kétszer segíti, ha…gólt szerzett dupla számok 57 alkalommal beleértve 31 játékok, legalább 20 pontot, majd négy 30-pont előadások…megfogtam duplán ábra lepattanó egy csapat, kiváló 26 alkalommal adta ki duplán ábra segíti egyszer vettük fel, a második karrier tripla-dupla 15 pont, 11 lepattanó, karrier-magas, 10 gólpassz ellen Toronto Ápr., 11…12 kétszámjegyű gólt negyedév…drew öt díjak…választották a kezdő center a Keleti Konferencia All-Stars az All-Star Game Houstonban, ahol összeszámlálása 17 pontot, egy csapat, kiváló kilenc lepattanó, négy gólpassz, egy lopni 22:34 játékidő…Szezon Magasságra: 35 pontot (a Charlotte-ot, Mar. 6), 17 lepattanó (vs. L. A. Lakers, December. 25), 10 asszisztok (vs. Toronto, április. 11.), négy blokk (hatszor), két lop (háromszor) és 42:51 perc.,