livet är bara en maträtt
jag vet inte om er, men jag är inte en att gå till affären eller en juicebutik och betala uppemot $10 för en juice. Maaaaaybe då och då som en hälsosam behandling, men om jag gjorde det dagligen skulle jag vara pank! Dessutom har jag aldrig velat hålla en juicepress …