Vikings vs. Bears Live Score Updates (Magyar)

ideje megtudni, hogy a Vikings playoff reményei élnek-e még egy hétig, vagy sem.

jön le egy frusztráló veszteség Tampa, a Vikingek hátán vannak a kötelek a héten 15. A Bears hazai veresége gyakorlatilag lehetetlenné tenné, hogy ez a csapat megszerezze a 7.helyet az NFC rájátszásában, és 2021-re fordítaná a hangsúlyt annak ellenére, hogy még két játékot kell játszania ebben az évben.,

de ha a Vikingek meg tudják védeni a hazai stadiont, és nyerhetnek, akkor a nap végére a 7. helyen találhatják magukat, ha az Eagles le tudja győzni a Cardinalst.

nincs hiány a történetekből, amelyeket követni kell. A Vikingek támadó vonala megállja a helyét, és megengedi Kirk Cousinsnak, hogy megtalálja Adam Thielen-t és Justin Jefferson downfieldet? Dalvin szakács 40-szer fogja megérinteni a labdát? Lehet Dan Bailey, hogy egy rúgás? Melyik Mitch Trubisky fog megjelenni?,

kattintson ide a részletes játék előnézet, majd kattintson ide, hogy megtalálja mindent, amit tudni kell, hogyan kell nézni, patak, vagy hallgatni a játékot.

Alexander Mattison aktív a Vikingek számára, és először fog játszani, mivel néhány héttel ezelőtt eltávolították a függelékét. Eric Kendricks és Kyle Rudolph kiesett, de ezt már tudtuk.

a Medvék, kiemelkedő újonc sarokban Jaylon Johnson ki, ami azt jelenti, Chicago fog fordulni, hogy 2019 hatodik körös pick Herceg Shelley 2020-ig ötödik körös pick Kindle Vildor a CB együtt Kyle Fuller.,

ha nem tudja nézni, kövesse az alábbi élő frissítéseket. Ügyeljen arra, hogy frissítse az oldalt a legújabb frissítéseket.

is, győződjön meg róla, hogy kövessen a Twitteren a frissítések és kommentár belülről U. S. Bank Stadion

végeredmény: Bears 33, Vikings 27

negyedik negyed

medvék 30, Vikingek 27

8:05 – A vikingek még nem haltak meg. A hosszú, lassú, de lenyűgöző hajtás Tyler Conklin touchdown vételével zárul, és ez ismét egy hárompontos játék.,

Bears 30, Vikings 20

13:38 – a Vikingek tartják a medvéket egy mezei gólig, de kifutnak az időből, hogy ilyen pontokat tartsanak. Kell menni gólt egy touchdown ide, majd ténylegesen kap egy stop. Meg tudják csinálni?

harmadik negyed

Bears 27, Vikings 20

2:38 – A vikingek ismét nem tudják elvégezni a munkát mélyen a vörös zónában, és meg kell elégedniük egy rövid mezőnygóllal.

medvék 27, Vikingek 17

5:37 – a Vikingek védelme ma abszolút rendetlenség. Nem tudnak megállítani semmit., David Montgomery letépi a darabot a darab után, és csak egy 18 yardos touchdownban fut.

Bears 20, Vikings 17

10:57 – ez volt a Vikingek második felének erős első hajtása. Dalvin szakács a szezon 16. touchdownjában ütéseket ad, hogy ezt hárompontos játékra vágja.

második negyed

Bears 20, Vikings 10

:30-a Vikingek nem térnek át a vörös zónában (Irv Smith Jr.eldobta a passzot), de Dan Bailey terepi gólja legalább 10-re csökkenti a hiányt. Ma két a kettő a rövid rúgásokért.,

Bears 20, Vikings 7

3:38 – A vikingek a vörös zónában tartanak, Todd Davis pedig egy harmadik passzt szakít meg. A Chicago egyenlített, de már 13 ponttal vezet. Vikingek kell, hogy néhány pontot itt. Ők is kap a labdát, hogy indítsa el a harmadik negyedévben.

5:52-ez rossz irányba halad a Vikingek számára. A saját 34-esüknél a negyedik helyen állnak, és a Bears esélyes arra, hogy még tovább nyújtsák a vezetést.,

Bears 17, Vikings 7

6:46 – a büntetések és időkérések miatt örökké tartó vezetés után a Bears végül David Montgomery-vel csapta be a végzónába. Ez hirtelen kétpontos hiány a Vikingek számára egy must-win játékban.

14: 12-Kirk Cousins-t Robert Quinn kirúgja, de a Vikingek szerencsések, hogy visszaszerezték. Még mindig kényszerít egy punt. A medvék nyomása nagy problémát jelent az unokatestvérek és a támadó vonal számára.

első negyed

Bears 10, Vikings 7

1:16 – A Medvék ismét jól mozgatják a labdát, de a meghajtó a Vikingek területén áll., A Cairo Santos a 42 yardos mezőnygólt hajtotta végre, hogy visszaadja a vezetést a Chicagónak.

Bears 7, Vikings 7

4:46 – elég lenyűgöző válasz a Vikingek ott. Vezetnek 75 yard nyolc játszik, több passzok 20 plusz yard, befejezte Le Adam Thielen 13th touchdown a szezon. Ami még fontosabb, Dan Bailey tette az extra pontot.

Bears 7, Vikings 0

9:07 – A Bears strike first., A jó mezőnypozícióval a Chicago pár nagy dobást kap David Montgomery és Allen Robinson (utóbbit Mike Zimmer sikertelenül támadta meg) elől, és touchdownpasszt ad a szélső Darnell Mooney-nak.

11:08-Mindkét csapat eddig hármat és hármat cserélt. Todd Davis kirúgta Mitch Trubisky a harmadik le, hogy vége Chicago meghajtó, és a Vikings ‘ drive volt ítélve egy zsák első Le.