Joey Logano vyhraje Phoenix Cup race v prodloužení

Joey Logano vyhrál nedělní Cup Series závod na Phoenix Raceway v prodloužení dokončit, porazil Kevin Harvick, aby skóre jeho druhé vítězství roku 2020.

Logano je prvním opakovaným vítězem sezóny.

Logano se držel vítězství nad Harvickem, Kylem Buschem, Kylem Larsonem a Clintem Bowyerem.

řidič týmu Penske se odrazil od nekontrolovaného trestu za pneumatiku ve 2.etapě, stejně jako pomalé zastávky v boxech kvůli zlomenému zvedáku. Logano vedl 60 z 316 kol závodu., Je to jeho druhá pohárová výhra ve Phoenixu.“dneska se nám pokazilo víc věcí, nešťastná situace, kdy se jack zlomil, nikdo za to nemůže,“ řekl Logano Foxovi. „Měl nějaké dobré restarty, abychom se tam dostali zpět, byli agresivní a ke konci tam měli nějaké pneumatiky. Věděl jsem, že závodit s Kevinem bude těžké. Myslel jsem, že mě trefí, tak jsem se v rohu tolik škrtil, myslel jsem, že mi dá ránu‑n‑run, což jsem očekával, nebude mu to vyčítat. Došel mi dech.

“ to bylo docela intenzivní posledních 30 minut nebo hodinu závodu., Hodně se toho děje. Nemohl být na tento tým pyšnější. Dvě výhry již v knihách. Musíme to udržet v klidu.“

prodloužení dokončit byla zřízena incident zahrnující Ricky Stenhouse Jr. a John Hunter Nemechek tři kola nechal v původní 312-lap distance.na druhém místě skončil Harvick poté, co vedl 67 kol. Harvick zůstává jediným jezdcem, který letos skončil v top 10 ve všech čtyřech závodech. Harvick také získal svůj 14th po sobě jdoucí top-10 skončit ve Phoenixu, traťový rekord.,

„(Logano) se dostal a dostal kontrolu nad závodem,“ Harvick řekl Fox. „Musel restartovat, kde chtěl. „Náš Ford Jimmyho Johna byl lepší, zvláště když jsme ho mohli dát před jeho. Jen jsme tam nedostali kontrolu nad závodem a on se nám podařilo dostat na ten restart, kde jsem zavěsil.“

STAGE 1 VÍTĚZ: Kevin Harvick

STAGE 2 VÍTĚZ: Brad Keselowski

Další: výsledky závodu, bodové pořadí

KDO MĚL DOBRÝ ZÁVOD: Kyle Larson a Clint Bowyer každý získal své první top-pět dokončení sezóny., Bowyer vybojoval ve Phoenixu šňůru 23 závodů v řadě bez první pětky. … Chase Elliott se odrazil od neplánované zastávky jámy, aby volná pneumatika skončila sedmá. Vedl také závod-vysoký 93 kol … Cole Custer umístil devátý pro svůj první pohár série top 10 ve svém sedmém startu.

kdo měl špatný den: Ricky Stenhouse Jr. , skončil 22. poté, co zničil v Turn 2 na Klíně 58, kromě incidentu, který vytvořil přesčas … Bodů lídr Ryan Blaney byl vyřazen v tři-auto incidentu s Denny Hamlin a Brad Keselowski na Klíně 64 restart … Austin Dillon skončil 36. poté, co narazí na zeď na Kolo 131, nedlouho po neplánované zastávce v boxech, volné kola. … Erik Jones umístěn 28. poté, co zničil v Pořadí 1 s 60 kol … Po spuštění v top 10 po většinu dne, Tyler Reddick umístěna 33. poté, co byl vyřazen v vrak s 48 kol … Martin Truex Jr., byl vyloučen, když se zničil na restartu s 30 kol jít. Byl to vyvrcholení prodlouženého víkendu pro Truex, který musel po výměně motoru začít zezadu.

POZORUHODNÉ: Sedmnáct různých řidičů skončil v první pětce přes čtyři závody v roce 2020, svázaný s 2001 pro nejvíce někdy přes čtyři závody v sezóně.

citace dne: „to bylo obrovské. Je to obrovská vzpruha v našem kroku mít opravdu solidní den a rychlý Mustang. Překonali jsme překážky celý víkend a doufejme, že to budeme moci pokračovat po celý rok., Myslím, že každý závod je lepší, takže je to jen otázka pokračování v tom a dělat to každý víkend.“- Cole Custer po umístění devátého pro svůj první Kariérní pohár top 10.

co bude dál: Folds of Honor QuikTrip 500 na Atlanta Motor Speedway ve 2 p. m. A 15. března na Fox